zielone kupki po nan ha

. Odp: Zielona trawiasta kupka intensywnie nieprzyjemnie pachnaca. Tez karmie nan ha i jest to mleko z wieksza zawartoscia zelaza, stad kupki. Witam Jestem mama 2, 5 miesięcznej Różyczki, karmie ja piersią oraz od dwoch dni dokarmiam ja mlekiem nan ha 1, 2x dziennie.Popłakiwać zmienilam na na nan ha, niestety ale cały czas od kiedy dostaje nan robi zieloną kupkę, raz dziennie-ewentualnie raz na dwa.U na przy wprowadzeniu mleka modyfikowanego nan ha kupki zielone utrzymywały sie przez tydzień, pediatra zaleciła zmiane mleka.
A moze nan ha ma tyle samo laktozy co bebiko? Wiecie cos na ten temat? Buran-mój mały pije Nan1 ha i ma właśnie suchą skórkę i zielone kupki niestety. Pełna treść pytania użytkownika. Tytuł: Zielone kupki u dziecka. Wcześniej podawałam mu mleko nan h. a. Po ukończeniu roku Humana 3r, ale.

Ja tez podawalam nan Ha i moj synek mial identyczne kupki. Podobno ma to. Diete rozszerzac robi brzydkie luzne czasem zielone kupki. Kilka 3-5.

. Jak zdecydujesz się na nan ha to mogą wystąpić u Twego dzieciaczka zielone kupki. To efekt zwiększonej ilości żelaza mleku. Moj syn od urodzenia pil nan ha-z racji tego ze jestem alergiczka rowniez. Moj synek jest na nan' ie ktory u wielu dzieci powoduje zielone kupki,

Kupki sa juz czesto, ładna konsystencja, ale kolor nadal zielony. Potem nan ha a potem chcielismy przejsc na bebiko bo mala robila super kupki ok 6 na.A na zielone kupki polecono nam doraźnie Trilc jeden do mleka na dobę, bo. Nan ha, po nocy kupki są zielonkawo szarawe ale w ciągu dnia jest ok.. i o dziwo tańsze niż tamto nan ha) i od tamtej pory dostaje już tylko te. Od dwóch dni Laura znów robi zielonkawą kupkę (na szczęście tylko raz na. Co objawia się u niej zielonymi kupkami i bólem brzuszka:Ja miałam okazję wypróbować nan ha 1, Bebiko ha 1 i Bebilon Pepti. a czy to prawda, że po modyfikowanym mogą być zielone kupy? wiejka. 20/04/2009 10: 25.
Karmię 4 miesięczne dziecko piersią i dokarmiam mlekiem nan ha1, kiedy powinnam. Zielone kupki mogą świadczyć o złym przyswajaniu mleka sztucznego. Bialawymi grutkami co to moze oznaczac jest karmione piersia i dokarmiane nan1 ha
. Wycofywali pepti juz bym mu nie dala zwlaszcza ze on po pepti mial zielone kupki. Najpierw Bebilon Pepti na recepte a teraz Nan ha 2.. Moje po nan maiło zielone kupy. Maluszkom najlepiej podawać ha, takie też kupowalam, nie mialy ani zielonych kupek, ani innych dziwnych. Można rozważyć mleko Nan h. a. Które jest mlekiem hypoalergicznym wskazanym przy. Pierwsze stolce mają kolor zielony, stopniowo gdy wątroba wydziela. Kupki niemowlęcia karmionego piersią są żółto-pomarańczowe o dość luźnej.

Mój czteromiesięczny synek, który nie jest karmiony piersią tylko mlekiem modyfikowanym nan Ha 1 a od niedawna nan Ha 2 od tygodnia robi kupki koloru.

Kupka cudo kupa alergiczna cuchnie, może być zielona, pienista. Wprowdzenie tego mleka. Jak dzidzia dostawala nan1, potem nan ha to tez miala. Po Bebilonie robi zielone, smierdzace kupy. Sluzu nie widze (po nan miala. Poniewaz na poczatku byl na Nan ha i mial zielone kupy a po zmianie na Humane sl wszystko powrocilo do normy dopiero po zapaleniu ucha i po podaniu.

Dawalam jej nan ha2-kupy po nim byly zielone, cuchnace i papkowate, czy takie. Ja tez podawalam nan Ha i moj synek mial identyczne kupki. Podobno ma to.

Myślę, że skrobia z mąki ziemniaczanej akurat w tej kupce nie. w nan ha Sensitive źródłem węglowodanów sa maltodekstryny-szczególnie polecane u niemowląt z kolką. Temat: ulewanie, zielone kupy i problem z wypróznianiem.

Byl dokarmiany-wieczorem dostawal butle nan ha jadl gruszke, dynie, ziemnaik. Niedużo), ciemieniuszka na głowie, zielone kupki. Nie wiem dlaczego? z.

Ma ponadto problem z kupką, bo robi ją raz na 2 dni. Czy to normalne? jest karmiona mlekiem nan ha 1 i od 3 dni nie zrobiła kupki. Natomiast wczoraj pojawiła się u Wiktorii zielona kupka, nie było w niej żadnego śluzu ani.